Väggfält med spegel i rokokostil

Klubbat för:

7 400 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL / VÄGGFÄLT, 1900-tal, grönmålat, förgylld dekor med rocailler samt musikinstrument, höjd 202x 121 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

318692

2015-07-02