Klubbat för:
7 400 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL / VÄGGFÄLT, 1900-tal, grönmålat, förgylld dekor med rocailler samt musikinstrument, höjd 202x 121 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
318692
2015-07-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner