Stolar senempire
Closed
2015-07-02
318695
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
STOLAR, 1800-talets andra hälft, senempire, fanérade i mahogny, delvis skulpterad rygg, svarvade ben, stoppade sitsar, sitthöjd ca 45 cm
Senare klädsel, slitage