Stolar senempire

Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1800-talets andra hälft, senempire, fanérade i mahogny, delvis skulpterad rygg, svarvade ben, stoppade sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Senare klädsel, slitage

318695

2015-07-02