Vägglykta

Vägglykta
Vägglykta
Vägglykta
Vägglykta
Vägglykta
Vägglykta

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LYKTA, omkring 1900, förgylld och bemålad, invändigt med spegel, höjd 45 cm

Lucka saknas, slitage

318699

2015-07-02