EWK tuschteckning

EWK tuschteckning
EWK tuschteckning
EWK tuschteckning
EWK tuschteckning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EWERT KARLSSON, EWK (1918-2004): Begravning av Riksdagen, signerad och daterad EWK 70, tusch, bladmått 31x45 cm

Något gulnat

318706

2015-07-02