Claude Weisbuch litografi

Claude Weisbuch litografi
Claude Weisbuch litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CLAUDE WEISBUCH (född 1927): Clown, signerad, 215/250, färglitografi, ca 75x56 cm

318707

2015-07-02