Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 800 SEK
VAGNSUR, stål, 1900-talets början, "Regulateur", vitemaljerad urtavla med romerska siffror, ankargång, breguetspiral, diameter 80 mm
Böjd minutvisare, tavla med fläckar, slitage
318717
2015-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här