Vagnsur

Vagnsur
Vagnsur
Vagnsur
Vagnsur
Vagnsur
Vagnsur
Vagnsur
Vagnsur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 800 SEK

VAGNSUR, stål, 1900-talets början, "Regulateur", vitemaljerad urtavla med romerska siffror, ankargång, breguetspiral, diameter 80 mm

Böjd minutvisare, tavla med fläckar, slitage

318717

2015-07-02