Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROSCH, förgyllt silver, 1886, stämplad CFW smed, granater, CHATELAINE, skuren dekor av gudinnan Demeter i karneol, stämplad JMF & Co
318721
2015-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här