Broscher

Broscher
Broscher
Broscher
Broscher
Broscher
Broscher

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCH, förgyllt silver, 1886, stämplad CFW smed, granater, CHATELAINE, skuren dekor av gudinnan Demeter i karneol, stämplad JMF & Co

318721

2015-07-02