Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets mitt, svartlackerad, skiva i teak, stålben med mässingsavslutning, höjd 71, 150x60 cm
Senare bemålning, slitage
318734
2015-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här