Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, svartlackerad, skiva i teak, stålben med mässingsavslutning, höjd 71, 150x60 cm

Senare bemålning, slitage

318734

2015-07-02