Lars-Gunnar Holmqvist

Lars-Gunnar Holmqvist
Lars-Gunnar Holmqvist
Lars-Gunnar Holmqvist
Lars-Gunnar Holmqvist
Lars-Gunnar Holmqvist
Lars-Gunnar Holmqvist

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS-GUNNAR HOLMQVIST (1920-2004), Interiör i grått, olja på duk, signerad Holmqvist, olja på duk, 78x98 cm

Färgrinn

318737

2015-07-01