Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981): "Karlavagnen", signerad och daterad E Thorén 1939, blandteknik, ca 40 x 23 cm
318741
2015-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här