Esaias Thorén blandteknik

Esaias Thorén blandteknik
Esaias Thorén blandteknik
Esaias Thorén blandteknik
Esaias Thorén blandteknik

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ESAIAS THORÉN (1901-1981): "Karlavagnen", signerad och daterad E Thorén 1939, blandteknik, ca 40 x 23 cm

Kuntoraportti

318741

Päivämäärä:

2015-07-02