Vinkoppar med fat

Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINKOPPAR med FAT, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger av tuppar, höjd 4,5, diameter 11 cm

Koppar med smärre lagninar, smärre kantnagg på faten

318742

2015-07-02