Vinkopp med fat

Vinkopp med fat
Vinkopp med fat
Vinkopp med fat
Vinkopp med fat
Vinkopp med fat
Vinkopp med fat
Vinkopp med fat
Vinkopp med fat
Vinkopp med fat
Vinkopp med fat
Vinkopp med fat
Vinkopp med fat

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINKOPP med FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger av duvor och pilkoger, höjd ca 4, diameter 12 cm

Fatet med smärre kantnagg

318743

2015-07-02