Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VINKOPP med FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger av duvor och pilkoger, höjd ca 4, diameter 12 cm
Fatet med smärre kantnagg
318743
2015-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här