Sven X:et Erixson Klara Stockholm

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Sommardag i Klara", signerad Sven Erixson, 1959, 193/260, färglitografi, bildmått ca 46x57 cm,
Utsikt från X:ets ateljé i Klara, Stockholm

Gulnader

318782

2015-07-02