Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Sommardag i Klara", signerad Sven Erixson, 1959, 193/260, färglitografi, bildmått ca 46x57 cm,
Utsikt från X:ets ateljé i Klara, Stockholm
Gulnader
318782
2015-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här