Skrivbord i valnöt
Vollendet
2015-07-02
318803
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
DAMSKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal, fanérat i valnöt, patinerade beslag, lös glasskiva medföljer, höjd ca 77, 130x48 cm
Nycklar saknas, bruksslitage, bordsskiva med omfattande skador, skiva med repor