Skrivbord i valnöt
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMSKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal, fanérat i valnöt, patinerade beslag, lös glasskiva medföljer, höjd ca 77, 130x48 cm
Nycklar saknas, bruksslitage, bordsskiva med omfattande skador, skiva med repor
318803
2015-07-02