Skrivbord i valnöt

Skrivbord i valnöt
Skrivbord i valnöt
Skrivbord i valnöt
Skrivbord i valnöt
Skrivbord i valnöt
Skrivbord i valnöt
Skrivbord i valnöt
Skrivbord i valnöt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal, fanérat i valnöt, patinerade beslag, lös glasskiva medföljer, höjd ca 77, 130x48 cm

Nycklar saknas, bruksslitage, bordsskiva med omfattande skador, skiva med repor

318803

2015-07-02