Skåp Louis XV-stil

Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, skulpterad dekor med förgyllda beslag, slipat glas, höjd ca 200, 170x50 cm, nyckel finns

Skador, slitage

318814

2015-07-02