Signerade vinylskivor

Signerade vinylskivor
Signerade vinylskivor
Signerade vinylskivor
Signerade vinylskivor
Signerade vinylskivor
Signerade vinylskivor
Signerade vinylskivor
Signerade vinylskivor
Signerade vinylskivor
Signerade vinylskivor
Signerade vinylskivor
Signerade vinylskivor
Signerade vinylskivor
Signerade vinylskivor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINYLSKIVOR, 28 st, SINGLAR, 6 st, b.la. Rod Stewart och Donna Summer, samtliga med dedikationer och egenhändiga signaturer
PROVENIENS: Jacob Dahlin

Skivomslag med slitage

318822

2015-09-05