Vauchez fickur i guld
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
VAUCHEZ, 18 k guld, fickur, ca 1800, Paris, Frankrike, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, bakboett med figurscen i emalj, diameter 47 mm, vikt ca 56 g, inkl. etui
Urtavla med skador och lagningar
318836
2015-07-03