Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), John Cromes (1768-1821) hans krets: Skogslandskap med hjort, osignerad, olja på duk, à tergo med äldre etiketter, diameter 45 cm
318846
2015-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här