Oidentifierad konstnär 1800-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), John Cromes (1768-1821) hans krets: Skogslandskap med hjort, osignerad, olja på duk, à tergo med äldre etiketter, diameter 45 cm

318846

2015-07-03