Dragspel

Dragspel
Dragspel
Dragspel
Dragspel
Dragspel
Dragspel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRAGSPEL, 1900-tal, knappdragspel, Ryssland, läderremmar, längd 38 cm
PROVENIENS: Restaurang KGB, Stockholm

318847

2015-07-03