Ingrid Nilsson Christina Knall

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INGRID NILSSON (född 1945) och CHRISTINA KNALL (född 1947): "Sol över skären" Del II, signerad N o K, daterad à tergo 1989, vävnad monterad på trästav, mått inkl montering ca 138 x 105 cm

318850

2015-07-03