Ingrid Nilsson Christina Knall
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
INGRID NILSSON (född 1945) och CHRISTINA KNALL (född 1947): "Sol över skären" Del II, signerad N o K, daterad à tergo 1989, vävnad monterad på trästav, mått inkl montering ca 138 x 105 cm
318850
2015-07-03