Samovar

Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

SAMOVAR, 1900-tal, mässing samt svärtade detaljer, Ryssland, höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Restaurang KGB, Stockholm

Slitage

318854

2015-07-03