C Lindmark vävnad

C Lindmark vävnad
C Lindmark vävnad
C Lindmark vävnad
C Lindmark vävnad

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C LINDMARK (1900-tal): "Nordkap", signerad C Lindmark, Norrbottens Hemslöjdsförening, vävnad, ca 177 x 89 cm

318855

2015-07-03