Matrjosjka
2015-07-03
318862
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATROJSKA, 18 st, 1900-tal, Ryssland, höjd 6-24 cm
PROVENIENS: Restaurang KGB, Stockholm
Ej genomgångna