Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHN JON-AND (1889-1941), Böjd framåt IV, stämpelsignerad, 1930-tal, blandteknik, ca 49 x 41 cm
Fläckar, pappersskador, ej examinerad ur ram
318872
2015-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här