John Jon-And blandteknik

John Jon-And blandteknik
John Jon-And blandteknik

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941), Böjd framåt IV, stämpelsignerad, 1930-tal, blandteknik, ca 49 x 41 cm

Fläckar, pappersskador, ej examinerad ur ram

318872

2015-08-15