Byster Ryssland

Byster Ryssland
Byster Ryssland
Byster Ryssland
Byster Ryssland

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYSTER / SKULPTURER, 7 st, 1900-tal, Ryssland, stenmassa samt metall, i form av statsmän och presidenter, bl a Lenin, höjd 9-34 cm
PROVENIENS: Restaurang KGB, Stockholm

Slitage, nagg

318882

2015-07-03