Bänk

Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk

Klubbat för:

5 200 SEK

2 000 SEK

TABURETT / BÄNK, 1800-talets slut, rokokostil, valnöt, sits i broderi med pärlspikning, höjd 49, 94x45 cm

Slitage och skador

318888

2015-07-05