Klubbat för:
5 200 SEK
2 000 SEK
TABURETT / BÄNK, 1800-talets slut, rokokostil, valnöt, sits i broderi med pärlspikning, höjd 49, 94x45 cm
Slitage och skador
318888
2015-07-05