Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Figurscen, signerad och daterad Esaias Thorén -55, 131/260, färglitografi, ca 49 x 38 cm
Gulnader
318908
2015-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här