Torsten Renqvist träsnitt

Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (2) Vildsvin resp rävgryt, monogramsignerade och daterade TR -52, 117/200 resp 199/200, träsnitt, ca 13 x 18 resp 16,5 x 20 cm

Gulader

318909

2015-07-03