Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (2) Vildsvin resp rävgryt, monogramsignerade och daterade TR -52, 117/200 resp 199/200, träsnitt, ca 13 x 18 resp 16,5 x 20 cm
Gulader
318909
2015-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här