Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVEN JONSSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonsson, 178/260, färglitografi, ca 47x27 cm
Något gulnad
318912
2015-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här