Sven Jonnson litografi

Sven Jonnson litografi
Sven Jonnson litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN JONSSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonsson, 178/260, färglitografi, ca 47x27 cm

Något gulnad

318912

2015-07-03