Kopparpannor

Kopparpannor
Kopparpannor
Kopparpannor
Kopparpannor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEPANNOR, 3 st, 1800-tal, koppar, varav två stycken märkta 3 l, höjd 20-28 cm

Bruksslitage

318913

2015-07-03