Stig Claesson litografi

Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG CLAESSON, (Slas), (1928-2008): Riddarfjärden, signerad Stig Claesson, 80/300, färglitografi, ca 42x56 cm

318920

2015-07-03