Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG CLAESSON, (Slas), (1928-2008): Riddarfjärden, signerad Stig Claesson, 80/300, färglitografi, ca 42x56 cm
318920
2015-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här