Lolo Holmquist

Lolo Holmquist
Lolo Holmquist
Lolo Holmquist
Lolo Holmquist
Lolo Holmquist
Lolo Holmquist

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LOLO HOLMQUIST (1920-2004), Skärgårdsbild, signerad Lolo Holmquist, olja på duk, 116x98 cm

Smärre ytmärken

318924

2015-07-04