Stig Lindberg Karneval

Stig Lindberg Karneval
Stig Lindberg Karneval
Stig Lindberg Karneval
Stig Lindberg Karneval
Stig Lindberg Karneval
Stig Lindberg Karneval

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, "Karneval", vas, fat, 3 st, Gustavsberg, fajans, polykrom dekor mot blå botten, signerade med Gustavsbergs Studiohand, vasens höjd ca 15, det stora fatets mått ca 30x20 cm

Ngn obetydlig nagg

318926

2015-07-04