Stig Lindberg Karneval
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, "Karneval", vas, fat, 3 st, Gustavsberg, fajans, polykrom dekor mot blå botten, signerade med Gustavsbergs Studiohand, vasens höjd ca 15, det stora fatets mått ca 30x20 cm
Ngn obetydlig nagg
318926
2015-07-04