Holger Jansson Marin

Holger Jansson Marin
Holger Jansson Marin
Holger Jansson Marin
Holger Jansson Marin
Holger Jansson Marin
Holger Jansson Marin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOLGER JANSSON (1924-2004): "Marin", signerad och daterad Holger Jansson -66, blandteknik/collage, 49x96 cm

Skada

318938

2015-07-04