Kuriosa

Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KURIOSA, 1900-tal, Ryssland, broscher, armbandsur (mekaniska), figurin, tallrik, intarsia med Lenin

PROVENIENS: Restaurang KGB, Stockholm

Slitage

318945

2015-07-04