Carl Alexius Berndtson

Carl Alexius Berndtson
Carl Alexius Berndtson
Carl Alexius Berndtson
Carl Alexius Berndtson
Carl Alexius Berndtson
Carl Alexius Berndtson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL ALEXIUS BERNDTSON (född 1908), "Sjöman i Land", monogramsignerad CAB, olja på duk, 93x84 cm

318948

2015-07-04