Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VIMPLAR, 9 st, FLAGGOR, 2 st, MÖSSA, 1900-tal, Ryssland / USA, bl a amerikanska flaggan, tyg samt nylon
PROVENIENS: Restaurang KGB, Stockholm
Slitage
318954
2015-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här