Vimplar samt Flaggor

Vimplar samt Flaggor
Vimplar samt Flaggor
Vimplar samt Flaggor
Vimplar samt Flaggor

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIMPLAR, 9 st, FLAGGOR, 2 st, MÖSSA, 1900-tal, Ryssland / USA, bl a amerikanska flaggan, tyg samt nylon

PROVENIENS: Restaurang KGB, Stockholm

Slitage

318954

2015-07-04