Elis Åslund Stockholms skärgård Torsbyfjärden

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELIS ÅSLUND (1872-1956), "Stockholms skärgård (Torsbyfjärden)", signerad Elis Åslund, olja på duk, 76x98 cm,
UTSTÄLLD: Fritzes Kungliga Hovbokhandel

318956

2015-07-05