Elis Åslund Stockholms skärgård Torsbyfjärden
Closed
2015-07-05
318956
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
ELIS ÅSLUND (1872-1956), "Stockholms skärgård (Torsbyfjärden)", signerad Elis Åslund, olja på duk, 76x98 cm,
UTSTÄLLD: Fritzes Kungliga Hovbokhandel