Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ELIS ÅSLUND (1872-1956), "Stockholms skärgård (Torsbyfjärden)", signerad Elis Åslund, olja på duk, 76x98 cm,
UTSTÄLLD: Fritzes Kungliga Hovbokhandel
318956
2015-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här