Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, England, ca 1860-tal, ek på hjultrissor, skinnklädd bordsskiva, höjd ca 76, 106x70 cm

Fanérbortfall, senare klädsel till skivan, slitage, lös del till knopp medföljer

318957

2015-07-04