Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Mazlagan, ca 154x104 cm.
Slitage, kanter med smärre skador samt fläckar
318963
2015-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här