Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOL / TÄLTSÄNGAR, 2 st, ihopfällbara, 1970-tal, märkta Bahmüller, höjd ca 29, total längd 187x69
Bruksslitage
318972
2015-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här