Sol / tältsängar

Sol / tältsängar
Sol / tältsängar
Sol / tältsängar
Sol / tältsängar
Sol / tältsängar
Sol / tältsängar
Sol / tältsängar
Sol / tältsängar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOL / TÄLTSÄNGAR, 2 st, ihopfällbara, 1970-tal, märkta Bahmüller, höjd ca 29, total längd 187x69

Bruksslitage

318972

2015-07-04