Takampel i gustaviansk stil

Takampel i gustaviansk stil
Takampel i gustaviansk stil
Takampel i gustaviansk stil
Takampel i gustaviansk stil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKAMPEL, 1900-tal, gustaviansk stil, mässing och glas, märkt Tyringe konsthantverk, för sex ljus, elektrifierad, höjd ca 110 cm

Bruksslitage

318976

2015-07-04