Not / tidningshylla tillskriven Josef Frank

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOSEF FRANK, tillskriven, nothylla, Firma Svenskt Tenn, 1940/50-tal, betsad bok, svarvade pinnar, höjd 75, 46x31 cm

Bruksslitage

318980

2015-07-04