Staropramen reklamskylt

Staropramen reklamskylt
Staropramen reklamskylt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REKLAMSKYLT, 1900-tal, Tjeckien, "Staropramen", emalj, 40x80 cm

PROVENIENS: Restaurang KGB, Stockholm

Slitage

318984

2015-07-04