Lenin skulptur

Lenin skulptur
Lenin skulptur
Lenin skulptur
Lenin skulptur
Lenin skulptur
Lenin skulptur
Lenin skulptur
Lenin skulptur
Lenin skulptur
Lenin skulptur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, i form av Lenin, gips, höjd 105 cm

PROVENIENS: Restaurang KGB, Stockholm

Skador och sltiage

318988

2015-07-04