Bordslampa Tiffany-typ

Bordslampa Tiffany-typ
Bordslampa Tiffany-typ
Bordslampa Tiffany-typ
Bordslampa Tiffany-typ
Bordslampa Tiffany-typ
Bordslampa Tiffany-typ

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, Tiffany-typ, höjd 47 cm

Bruksslitage

319000

2015-07-04