Roland Svensson färglitografi
2015-07-04
319002
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, 88/260, färglitografi, ca 35 x 49 cm
Skadat glas, gulnad, mindre reva